Pomôžte deťom Lučenec - DarujHracku.sk
Odporúčame: Kimax.sk | KiMax.sk
Dnes je Piatok 29.septembra 2023, meniny má Michal/Michaela, zajtra bude mať Jarolím

Pomôžte deťom

Oznámiť ako Spam Chybné Dulicitné Už neplatné Urážlivé

Stavebnice a spoločenské hry Dátum zverejnenia: 16/04/2013
  • Krajina: Slovensko
  • Región: Banskobystrický kraj
  • Mesto: Lučenec
  • PSČ: 98401
  • Adresa: CŠPP Štvrť M.R. Štefánika 12
Aj tu môže byť vaša reklama.

Pozdravujeme Vás z centra Novohradu – mesta Lučenec. Sme Centrum špeciálno-pedagogického poradenstva s organizačnou zložkou špeciálnou materskou školou. Od 1. septembra 2013 sa zaraďujeme do siete škôl a školských zariadení ako Špeciálna materská škola s poradňou . Objavili sme stránku Daruj hračku.
Táto okolnosť nás nesmierne potešila hlavne z toho dôvodu, že môžeme s Vašou pomocou začať napĺňať naše zámery. Veď všetko, čo „ človek potrebuje pre život sa naučí v materskej škôlke.“
Naše zariadenie sa stará o deti so špeciálno výchovno-vzdelávacími potrebami, medzi týmito deťmi sú i deti rómske. Práve s nimi máme veľmi dobré výsledky. Vedia stolovať, chodia čisté, majú množstvo podnetov pre zdravý vývoj dieťaťa. Po nástupe do školy sú jednotkári, s ktorými nie je ani výchovný problém. Tieto deti sú nadané na hudbu, spev a tanec. Naučili sa žiť v detskom kolektíve a využívať svoj talent pre potešenie iných. Medzi týmito deťmi sú aj detičky, ktoré sú choré alebo zdravotne oslabené a je naozaj zážitok pozorovať ako sa vzájomne podporujú a snažia sa napredovať.Bohužiaľ ani my, ani rodičia, nemáme dostatok financií pre nákup hračiek. Kúpa liekov, stravy a rehabilitácia pre deti sú finančne náročné.
Máme len jednu prosbu : Darujte nám hračky, akékoľvek okrem plyšákov / máme veľa alergikov/.
Bolo by, pre nás a naše deti , veľkou cťou, keby ste nám pomohli.

S úctou kolektív špeciálnej MŠ

CŠPP Lučenec
0 votes

Kontaktovať inzerenta